Neden Fethiye’de Villa Kiralama?

Akdeniz ve Ege bölgesinin arasında kalmış eşsiz güzellikte doğası ve koyları barındıran. Dünyanın her yerinden ziyaret edilen Fethiye’de harika bir tatil imkanı için villa kiralama tercih edebilirsiniz. Birçok aktiviteyi barından ilçemizde tatilinizin her günü keyifli olacaktır. Bütün yılın stresinden uzaklaşmak ve rahatlamak için SoloVilla olarak size keyifli, huzurlu tatil imkanı sunuyoruz. Fethiye’nin her yerinde villalarımız mevcut olup ister şehir merkezine yakın eğer isterseniz doğa ile iç içe konaklama yapabilirsiniz. Ölüdeniz her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. SoloVilla farklıyla birçok alternatif aktivitelerimiz ve konaklama imkanlarımız mevcuttur.

Manzaralı Tatil Evleri

Gününüzün çoğu zamanını evde geçirmek istiyorsanız eşsiz manzaraya sahip olan tatil evlerimizde konaklayabilirsiniz. Geniş bahçeli ve özel havuzlu villalarımız sizlere keyifli bir tatil sunacaktır.

Yeşili seviyorsanız Ovacık mahallesinde bulunan villalarımız size doğa ile iç içe konaklama imkanı sunar.

Villalarımız gayet konforlu olup her bütçeye uygundur.

Villa Kiralama Avantajları

  • Aileniz veya dostlarınızla daha özgürce hareket edebilirsiniz.
  • Uzun süreli tatil düşünüyorsanız kalabalık grup ile çok daha uygun fiyatlara tatil yapabilirsiniz.
  • Birden fazla seçenek ile istediğiniz türden tatil evi bulabilirsiniz.

Pandemi Döneminde Tatil

Özellikle son 2 yıldır dünyaya yayılan korona virüs sebebiyle pandemi döneminin başlamasıyla birlikte villa kiralama sektörü oldukça rehavet görmüştür. Sizde denzenfekte olan villalarımızda kalabalıktan uzak izole, güvenli bir şekilde tatil geçirmek istiyorsanız acentamız hizmetinizdedir.

Hangi Mevsimler Tatil için Uygundur

Fethiye’de yaz aylarında daha canlı olup yanı sıra baharda ve kış aylarında villa kiralamalarımız devam etmektedir.

Tatiliniz boyunca karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda veya tatil planlamalarınızda yardımcı olabilecek tecrübeli çalışanlarımız ile yanınızdayız.

Villalarımıza Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saatimiz öğleden sonra 15.00

Çıkış saatimiz sabah 10.00

Eğer giriş yapacağınız önceki gün ev müsait ise ev sahibi ile görüşülerek eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

Fethiye Villa Kiralama Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil evlerinde konaklamak için sitemizde yer alan takvim programında size uygun tarihleri seçerek açılan formu doldurmanız gerekmektedir tüm bilgiler eksiksiz doldurduktan sonra rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun haricinde telefon ile rezervasyondan sorumlu çalışanlarımızla ile görüşerek kolayca rezervasyon sağlayabilirsiniz.