Fethiye’de Konaklama Seçenekleri

fethiye-şehir-merkezi

 Huzurlu deniz tatili dendiğinde akla ilk gelen beldelerden biri olan Fethiye’de konaklama seçenekleri oldukça çeşitli. Hemen her bütçeye ve zevke uygun bir yer bulmak mümkün.Birbirinden lüks otel ve pansiyonların yanı sıra özellikle koylarda bulunan kamp alanları ve ağaç evlerde kalabilirsiniz. Ayrıca zamanını otellerde geçirmek istemeyenler için çeşitli kiralık villa ya da kiralık apartlar da keyifli bir seçenek olabilir.

 Fethiye’de konaklama dendiğinde Şehir merkezi,Çalış Plajı,Hisarönü/Ovacık ve Ölüdeniz akla ilk gelen bölgelerdir.Bu bölgelerde ihtiyacınız olan her türlü konaklama seçeneğine erişebilir, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

fethiye-muğla
Şehir merkezi, tüm bölgelere ulaşım açısından avantajı sebebiyle tercih edilebilir. Ayrıca ilçenin tarihi dokusu görülmeye değer. Bölgede her bütçeye uygun konaklama seçeneği mevcut.

fethiye-çalış-plajı

Şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunan ,özellikle denize yakınlığı sebebi ile tercih edile Çalış Plajı’nda su sporları yapmak da mümkün. Sahil boyunca eğlenebileceğiniz birçok işletme ile de gece hayatını sevenler için keyifli bir tatil sunuyor. Hemen hemen bölgenin tamamında oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Aynı zamanda gün içerisinde denize girip keyifli vakit geçirebileceğiniz bir çok beach club da bulabilirsiniz.

fethiye-hisarönü

Hisarönü, Fethiye’de eğlenmenin bambaşka bir boyutu. Bölge hem şehir merkezine hem de Ölüdeniz’e yakınlığı sebebiyle çok tercih ediliyor. Fethiye’nin en renkli gece hayatına sahip olan Hisarönü’nde eğlenebileceğiniz çok fazla işletme var. Konaklama konusunda yüzlerce seçenek sunan Hisarönü’nde özellikle kiralık villa tercih edebilirsiniz. Kiralık villalara göz atmak için Solo Villa‘yı ziyaret edebilirsiniz.

fethiye-ölüdeniz
Fethiye’nin en gözde bölgesi olan Ölüdeniz’de daha çok oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Özellikle Lagoon’da bulunan denize sıfır otellerde, ağaç evlerde ya da karavanlarda kalabilir ; Ölüdeniz’in tadını çıkarabilirsiniz.